ELECTROSUB – Ne maradj le a 2. félév jelentős üzleti, szakmai eseményéről
Csatlakozz az ELECTROSUB kiállítóihoz!

Az ELECTROSUB Konferencia és Kiállítás az innovatív technológiák, eszközök, szolgáltatások koncentrált szakmai és üzleti fóruma. Az immár 6.alkalommal megrendezett eseményen a konferencia és kiállítás, szoros szimbiózisban van egymással. A kiállítói jelentkezések még folyamatban vannak, miközben a konferencia program már körvonalazódik.
Az ELECTROSUB Konferencia és Kiállítás az innovatív technológiák, eszközök, szolgáltatások koncentrált szakmai és üzleti fóruma. Az immár 6.alkalommal megrendezett eseményen a konferencia és kiállítás, szoros szimbiózisban van egymással. A kiállítói jelentkezések még folyamatban vannak, miközben a konferencia program már körvonalazódik.
Tervezett konferencia témák:
IoT megoldások, okosszenzor hálózatok
Energia Menedzsment
3D nyomtatás, szkennelés, gyártás
Robottechnika, automatizálás
Mesterséges intelligencia
Az energiatárolástól a geotermiáig – a megújulóenergia-piac új technológiái és lehetőségei az iparban
Előadó: dr. Trásy Balázs, ügyvezető igazgató
Új lendületet kap a megújuló energia piaca Magyarországon, technológiai, finanszírozási és szabályozói oldalról is egészen új lehetőségek állnak a zöldenergia beruházást tervező iparvállalatok előtt. Miért érdemes most energiatárolásba fektetni? Mi a helyzet a szélenergia lehetőségekkel? Kinek lehet jó megoldás a geotermia?
Adatvezérelt döntéshozatal a gyártásban – MES rendszerek szerepe a hatékonyság növelésében
Előadó: Cser Gábor, tulajdonos, ügyvezető igazgató
Az előadás középpontjában a gyártásfelügyelet digitalizációja áll, különös tekintettel a gyártó vállalatoknál alkalmazott adatgyűjtési és elemzési megoldásokra. Bemutatásra kerül, hogyan járulnak hozzá a MES rendszerek az energiafelhasználás átláthatóságához, a veszteségek feltárásához, valamint a hatékonyság növeléséhez mind operatív, mind stratégiai szinten.
Additív gyártástechnológiához tartozó környezeti követelmények
Előadó: Pammer Dávid – Managing Partner
Az additív gyártástechnológia képes számos ipari területen komplex geometriával bíró végfelhasználásra szánt alkatrészek egyedi, kis vagy nagy sorozatgyártására.Az előadás során betekintést nyerhetnek egy ipari, de még is szinte otthoni környezetet reprezentáló fémpor alapanyagot felhasználó additív gyártóberendezés folyamataiba és környezeti követelményeibe.
Intelligens szinergia: az emberi kreativitás és a mesterséges intelligencia együttműködése a lean ellátóláncokhoz
Előadó: Edwin Kotter
Az emberi leleményesség és a mesterséges intelligencia ötvözésében rengeteg lehetőség nyílik , a kettő együtt sokkal több mindenre képes, mint külön-külön. Vevőink igényeinek elemzésekor érdemes az emberi kreativitást kiegészíteni a MI megoldásokkal, ami gyorabb és sokkal messzebbre megy, mint az adatelemzés.
ELECTROSUB


